Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт ionnalee в Киеве

Концерт ionnalee. Билеты на ionnalee в Киеве. ionnalee in Kyiv. Слушать ionnalee. Концерт ionnalee в Украине. Квитки на ionnalee iamamiwhoami в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "ionnalee"

 

Фронтвумен iamamiwhoami представить у Києві свій новий проект

Після торішнього виступу з Röyksopp до Києва повертається Йонна Лі. 12 жовтня у клубі Bel étage вона презентує альбом свого однойменного проекту ionnalee та найкращі треки з дискографії iamamiwhoami.

Швеція видає на-гора найрізноманітнішу музику, яка підриває чарти по обидва боки Атлантичного океану. І відбувається це поза будь-яких жанрових і стильових рамок, але, коли мова заходить про традиційний музичний образ країни, тут все просто.

Музика Швеції – холодна, але, як правило, до болю в суглобах танцювальна. Такий імідж країні формували і відшліфовували рік за роком Robyn, Lykke Li, Tove Lo, Röyksopp і вокалістка мультимедійного проекту iamamiwhoami Йонна Лі. Остання, до речі, в цьому році випустила сольну платівку 'Everyone Afraid to Be Forgotten', і тепер везе її в Україну в рамках світового туру.

15 треків з нового альбому ionnalee, як доказ вищесказаного, досконалий дистилят скандинавської поп-музики. Тягучі,
розмірені електронні записи (Here Is a Warning, Memento) і танцювальні треки, заправлені крижаним, що пробирає до
кісток, вокалом Йонни (Not Human, Samaritan, Harvest).

Тур в підтримку нового релізу — це перші повноцінні гастролі співачки з 2013-го. Примітно те, що саме фани відправили її з концертами навколо світу. Одночасно з виходом свого альбому Йонна запустила кампанію на Kickstarter зі збору коштів для старту концертної діяльності. Всього п'ять днів — і необхідна сума в кишені. Попереду ж — концерти в Британії, США, Бразилії та Україні.


 

 

ionnalee, Bel étage (Київ, вул. Шота Руставелі 16А)
12 жовтня, 2018

це не перший візит Йонни до Києва. Минулого літа дівчина виступила разом з Röyksopp на київському фестивалі Atlas Weekend (2017). Цьоого разу київська аудиторія отримає повноцінний пакет комбо – музику і iamamiwhoami, і ionnalee.

 

 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "ionnalee" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus