Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Foals в Киеве

Концерт Foals. Билеты на концерт Foals в Киеве. Foals. Киев. Билеты. Квитки на виступ Foals у Києві. Фоалс. Foals КИЕВ. Арт-завод Платформа. в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Foals"

 

Foals представлять в Києві новий альбом.

Ви просили їх повернути. Вони обіцяли повернутися. Ми виконуємо ваші прохання та їхню обіцянку. Foals знову відвідають Україну з великим сольним концертом. Дата — 27 серпня. Місце — арт-завод "Платформа".

Foals не випускали нового матеріалу близько чотирьох років. Настільки щільним був тур на підтримку останньої платівки «What Went Down». Після закінчення туру, «жеребці» взяли річну перерву, під час якої групу залишив басист Уолтер Джервес.

Ця подія, та й не тільки вона, підштовхнула гурт дещо змінити підхід до написання і підбору матеріалу. У підсумку, в цьому році ми отримаємо не один, а два повноцінних альбоми. «Everything Not Saved Will Be Lost» буде складатися з двох частин.

Перша вийде вже 8 березня, а друга — наприкінці осені.

За словами фронтмена Янніса Філіппакіса, «Everything Not Saved Will Be Lost» буде дуже різним за настроєм. Він розповідає, що перша частина буде більш грувістою та танцювальною, що чутно в перших синглах «Exits» та «On The Luna». Друга частина — суцільне «м'ясо» в дусі знатних бойовиків «What Went Down», «Inhaler» та «Providence».

Такий масштабний проект пояснюється тим, що гурту сподобалися всі пісні, які вони склали для альбому. «Ми полюбили стафф, який написали. Жодного слабкого місця, на нашу думку. У нас не було мети робити пародію на прог-рок альбоми з їхніми нескінченними треками, але ми вирішили нічого не викидати», — говорить Янніс.

Натхнення хлопці знайшли в неспокійному часі, який оточує людей. Як для жителів Британії, це перш за все Brexit. А потім вже інші політичні чвари, глобальне потепління та інші катастрофи планетарного масштабу.

«Відкрийте газети: гомофобія, расизм, вбивства невинних людей. Багато добрих людей дратуються від того, що не знають, як це все зупинити. Ми вважаємо, що ці два альбоми свого роду терапія від несправедливості».

«Everything Not Saved Will Be Lost» за випущеними синглам має цілющі властивості. Тому запрошуємо всіх на швидке лікування.

 

 

Концерт гурту Foals у Києві

27 серпня, 20:00
Арт-завод Платформа
Київ, вул. Біломорська, 1.

Foals з новими альбомами у Києві.
 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Foals" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus