Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Foals в Киеве - заказ билетов

Концерт Foals. Билеты на концерт Foals в Киеве. Foals. Киев. Билеты. Квитки на виступ Foals у Києві. Фоалс. Foals КИЕВ. Арт-завод Платформа. в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Foals"

 

Foals представлять в Києві новий альбом.

Ви просили їх повернути. Вони обіцяли повернутися. Ми виконуємо ваші прохання та їхню обіцянку. Foals знову відвідають Україну з великим сольним концертом. Дата — 27 серпня. Місце — арт-завод "Платформа".

Foals не випускали нового матеріалу близько чотирьох років. Настільки щільним був тур на підтримку останньої платівки «What Went Down». Після закінчення туру, «жеребці» взяли річну перерву, під час якої групу залишив басист Уолтер Джервес.

Ця подія, та й не тільки вона, підштовхнула гурт дещо змінити підхід до написання і підбору матеріалу. У підсумку, в цьому році ми отримаємо не один, а два повноцінних альбоми. «Everything Not Saved Will Be Lost» буде складатися з двох частин.

Перша вийде вже 8 березня, а друга — наприкінці осені.

За словами фронтмена Янніса Філіппакіса, «Everything Not Saved Will Be Lost» буде дуже різним за настроєм. Він розповідає, що перша частина буде більш грувістою та танцювальною, що чутно в перших синглах «Exits» та «On The Luna». Друга частина — суцільне «м'ясо» в дусі знатних бойовиків «What Went Down», «Inhaler» та «Providence».

Такий масштабний проект пояснюється тим, що гурту сподобалися всі пісні, які вони склали для альбому. «Ми полюбили стафф, який написали. Жодного слабкого місця, на нашу думку. У нас не було мети робити пародію на прог-рок альбоми з їхніми нескінченними треками, але ми вирішили нічого не викидати», — говорить Янніс.

Натхнення хлопці знайшли в неспокійному часі, який оточує людей. Як для жителів Британії, це перш за все Brexit. А потім вже інші політичні чвари, глобальне потепління та інші катастрофи планетарного масштабу.

«Відкрийте газети: гомофобія, расизм, вбивства невинних людей. Багато добрих людей дратуються від того, що не знають, як це все зупинити. Ми вважаємо, що ці два альбоми свого роду терапія від несправедливості».

«Everything Not Saved Will Be Lost» за випущеними синглам має цілющі властивості. Тому запрошуємо всіх на швидке лікування.

 

 

Концерт гурту Foals у Києві

27 серпня, 20:00
Арт-завод Платформа
Київ, вул. Біломорська, 1.

Foals з новими альбомами у Києві.
 

Закажите билеты на Концерт Foals в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Арт-завод Платформа (Киев, ул. Беломорская, 1), 27 августа 2019, начало в 20:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
FAN: 1190 грн. 1190
VIP: 1790 грн. 1790

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus