Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Epolets в Киеве

Концерт Epolets. Sentrum. Epolets Киев билеты. Квитки на Epolets у Києві. EPOLETS 2017. Epolets в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Epolets"

 

17 листопада гурт Epolets презентує свій четвертий лонгплей "Діти моря" в SENTRUM.

Столицю України тимчасово огорне морський бриз, повітря наповниться солоною свіжістю, а простір навколо - музикою. Новий альбом Epolets поєднав в собі фірмові особливості команди і незвичайний погляд саундпродюсерів, які допомагали в створенні нового матеріалу.
 
Робота над альбомом тривала цілий рік. Офіційний реліз заплановано на початок листопада. Після цього Epolets відправляться в тур по Україні. Великий концерт в столичному SENTRUM стане його грандіозної кульмінацією.

Epolets - рок-група з Одеси, яка з'явилася в 2012 році. На рахунку хлопців вже є три повноформатних альбоми, кілька синглів і кліпів.

За час існування Epolets дали кілька сотень концертів по Україні, встигли виступити в Грузії, Чехії, Молдові, Польщі, Білорусі. Крім того, їх визнали однією з найбільш фестивальних українських груп. Вони виступали на десятках фестивалів - як в Україні, так і за кордоном: Atlas Weekend, Файне місто, ІмпульсФест, The Best City, Respublica, Stare Misto, 100пудівка, Бандерштат, Summer Sound, Woodstock (Україна), Razomfest, Juwenalia (Польща) , Прихід (Білорусь).
 
Столиця чекає зустрічі з яскравими одеситами ще з їхнього виступу на фестивалі Atlas Weekend 2017. Вже 17 листопада Epolets переповнять добрими емоціями море в серці кожного з вас. Станеться це в стінах київського клубу SENTRUM.

 

 

EPOLETS презентують свій четвертий лонгплей  “Діти Моря” в столичному клубі Sentrum 17 листопада.

 

 

blog comments powered by Disqus