Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Epolets в Киеве

Концерт Epolets. Еполетс. Epolets Киев билеты. Квитки на Epolets у Києві. EPOLETS 2018. Atlas. Epolets в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Epolets"

 

Флешбеки в фестивальне літо, нічний драйв рок-клубів і ті незабутні моменти, коли музика об`єднyвала нас. EPOLETS знову повні енергії і готові до нового етапу — від «майбутнього української рок-музики» до її теперішнього!

За плечима хлопців — більше 400 концертів і фестивальних шоу. Чотири альбоми, десять відеокліпів і виступів в різних
країнах Європи. В їх музиці — сплав досвіду і вічний пошук нових граней рок-музики. Від класичного хард-року 80-х або
пост-гранжу аж до синт-диско й рок-рівайвл хвилі нульових.

27 жовтня в клубі Atlas — довгоочікувана зустріч з шанувальниками та друзями. Фронтмен EPOLETS Паша Варениця зізнається, що чекає цієї зустрічі вже зараз: «Спочатку концерти кожного тижня, а потім — перерва практично на рік. Це як довгий рейс після короткого відрядження. Валіза повна сувенірів, а жорсткий диск ледве вміщає фотографії та нові пісні. Зустріч з рідними стає ідеєю фікс. Сім’я, ми так за вами сумували!»

Буде голосно! Буде на максимум! Всі головні хіти з великої дискографії гурту і пісні, які раніше рідко виконувались вживу.

 

 


Epolets в Києві! Перший сольний концерт в 2018 році.

Перший і єдиний концерт в 2018 році! Цe EPOLETS, і вони готові повернутись.

 

 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Epolets" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus