Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Друга Ріка в Киеве - заказ билетов

Концерт Друга Ріка. Друга Ріка. Концерт гурту Друга Ріка у Києві. Квитки на концерт Друга Ріка в Зеленому театрі. Концерт-презентація альбому "Піраміда" гурту "Друга Ріка" у Києві в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Друга Ріка"


 
Збудувавши свою піраміду, гурт «Друга Ріка» вирушає в тур на підтримку нового альбому. Почути наживо нові пісні рокерів першими змогли мешканці Лондону. Святковий виступ ввечері 31 грудня задав старт для цілої низки концертних презентацій. Тепер черга й за Україною!
 
Познайомитись із концертним звучанням сьомого студійного альбому «Друга Ріка» «Піраміда» протягом лютого та березня можна буде у Львові, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Чернівцях, Хмельницькому, Кривому Розі, Дніпрі, Черкасах, Миколаїві, Херсоні, Одесі, Полтаві, Харкові та Запоріжжі. Фінальним акордом стане виступ у Києві.
 
Для самих музикантів «Піраміди» — логічний результат двадцяти однорічної історії музикальних пошуків та експериментів. Кожен із яких, без сумніву, вплинув на створення цієї платівки.
Дев'ять самобутніх треків, що складаються разом у єдину лінію з довершеним сюжетом. Музична добірка, яка трек за треком розкриває та пояснює сприйняття світу зрілою людиною, а також найкращі пісні «Друга Ріка» за всі роки існування.
 
Готуйтеся до справжнього рок-н-рольного драйву та ловіть квитки на концерт у своєму місті!

 

Всеукраїнський тур гурту "Друга Ріка". 
Презентація нового альбому "Піраміда" у Києві.

14 червня, Київ, Зелений театр.

Закажите билеты на Концерт Друга Ріка в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Зеленый театр (Киев, Парковая дорога, 2), 14 июня 2018, начало в 20:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 350 грн. 350
Столы, р. 39-46: 590 грн. 590
Столы, р. 33-38: 690 грн. 690

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus