Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Друга Ріка в Киеве

Концерт Друга Ріка. Друга Ріка. Концерт гурту Друга Ріка у Києві. Квитки на концерт Друга Ріка в Зеленому театрі. Концерт-презентація альбому "Піраміда" гурту "Друга Ріка" у Києві в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Друга Ріка"


 
Збудувавши свою піраміду, гурт «Друга Ріка» вирушає в тур на підтримку нового альбому. Почути наживо нові пісні рокерів першими змогли мешканці Лондону. Святковий виступ ввечері 31 грудня задав старт для цілої низки концертних презентацій. Тепер черга й за Україною!
 
Познайомитись із концертним звучанням сьомого студійного альбому «Друга Ріка» «Піраміда» протягом лютого та березня можна буде у Львові, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Чернівцях, Хмельницькому, Кривому Розі, Дніпрі, Черкасах, Миколаїві, Херсоні, Одесі, Полтаві, Харкові та Запоріжжі. Фінальним акордом стане виступ у Києві.
 
Для самих музикантів «Піраміди» — логічний результат двадцяти однорічної історії музикальних пошуків та експериментів. Кожен із яких, без сумніву, вплинув на створення цієї платівки.
Дев'ять самобутніх треків, що складаються разом у єдину лінію з довершеним сюжетом. Музична добірка, яка трек за треком розкриває та пояснює сприйняття світу зрілою людиною, а також найкращі пісні «Друга Ріка» за всі роки існування.
 
Готуйтеся до справжнього рок-н-рольного драйву та ловіть квитки на концерт у своєму місті!

 

Всеукраїнський тур гурту "Друга Ріка". 
Презентація нового альбому "Піраміда" у Києві.

14 червня, Київ, Зелений театр.

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Друга Ріка" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus