Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Цирк-кабаре Dakh Daughters. "Баби Babylon" в Киеве

Цирк-кабаре Dakh Daughters band. Билеты на Dakh Daughters band. Квитки на Dakh Daughters band. БАБИ BABYLON + Dakh Daughters| Київ | 27.04.17 в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о мероприятии "Dakh Daughters. "Баби Babylon""

 

 Доки мужики планували Вавилонську вежу, баби знали, що це тимчасове. Коли мужики почали будівництво, баби збирали дітей у подорож. Коли вежа була зруйнована, і мужики втратили спільну мову, лише баби знали, що треба робити далі.

27 квітня у концертному залі НТТУ (КПІ) – неймовірні Dakh Daughters із новим проектом "БАБИ BABYLON". У шоу беруть участь повітряні гімнасти, еквілібристи та віджеї.

Дійство відбуватиметься на складній механічній сцені, складеній з восьми концентричних кіл, що обертаються в різні боки.

«Жінка завжди має більш справжнє, більш людяне розуміння того, що відбувається. Вони ставляться до світу мудріше. Так само було і в часи будівництва Вавилонської вежі», – розповідає режисер проекту Влад Троїцький.

У проекті БАБИ BABYLON DakhDaughters представлять абсолютно новий матеріал, а також маловідомі пісні, які отримали нове звучання. Ще більше музичної майстерності, ще більше провокативних текстів, ще більше драматизму та, звичайно, іронії. Баби про Babylon – так як воно було і є.

 

 

Цирк-кабаре Влада Троїцького "Баби Babylon" за участі Dakh Daughters у Києві.

27 квітня ,19:30, концертний зал НТУУ (КПІ) (пр-т Перемоги 37, м. "Політехнічний інститут").

 

Сообщить о начале продаж билетов на Цирк-кабаре "Dakh Daughters. "Баби Babylon"" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus