Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт ДахаБраха в Киеве

Концерт ДахаБраха. Квитки на ДахуБраху Київ. Квитки на концерт гурту ДахаБраха в Києві. ДахаБраха Київ квитки в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "ДахаБраха"


Концерт гурту "ДахаБраха" у Києві. 23 лютого, 19:30

"ДахаБраха" — нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує  Україну за кордоном. "ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині  2000х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.

Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.

Перший альбом вийшов в 2006 році, у грудні 2016 вийшов їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством.  І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.

 

 


"ДахаБраха". 23 лютого, 19:30, МЦКМ (Жовтневий палац). Концерт-презентація нового альбому "Шлях", першого за 6 років.


Позначення міст на схемі умовне. Наявність конкретних квитків уточнюйте по телефону.

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "ДахаБраха" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus