Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Borns в Киеве - заказ билетов

Концерт Børns. Børns. Гарретт Борнс в Киеве. Квитки на концерт Borns у Києві. Билеты на концерт Borns в Киеве. Børns. Киев. Atlas. 29 мая. Билеты на концерт Børns в Киеве без сервисного сбора в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Borns"

 

Зухвалий модник, автор гучних хітів «Electric Love», «American Money» і «10,000 Emerald Pools»  BØRNS виступить в київському клубі Atlas 29 травня 2018. Музикант приїде в Україну в рамках туру з новим альбомом «Blue Madonna».

Призначений на початок 2018 року реліз другого альбому «Blue Madonna» BØRNS зустрічає в статусі артиста занадто стадіонного для префіксу "інді-" і занадто незалежного для поп-мейнстріму. Мандруючий між Нью-Йорком і Лос-Анжелесом 25-річний мічіганець, який раніше виступав під власним ім'ям Гаррет Борнс, пише і виконує романтичні пісні, виступає на знакових фестивалях Lollapalooza, Coachella, Hangout, Sasquatch і Bonnaroo і з'являється на сторінках Billboard і Vogue — загалом, робить все те, що і належить робити надновій зірці.

Дебютна платівка BØRNS «Dopamine»  являє собою небесний фальцет Гаррета в обрамленні ажурної електроніки і канонічних для сучасного саунду загравань з ретро-синтезаторами, електро-попом і нещадною реверберацією. В кінці липня 2017 року з виходом синглу «Faded Heart» став явно помітний нахил у бік глем-рок рівайвлу. Для останніх років це не така вже й рідкість – втомившись  перекроювати синтіпоп вісімдесятих, модні продюсери звернулися до хіпі-кльошів, кольорових сорочок  та хутряних курток, зрозуміло, в глянсовому HD-форматі. І тут стильний субтильний лук Гаррета в поєднанні з обертонами Марка Болана, Меркьюрі і Боуї склав ідеальний ансамбль.

“Після туру, — ділиться Гаррет Борнс, — я усвідомив якою божевільною енергією може володіти голос, сфокусований на публіці". Оцінити достовірність цих слів і наживо почути новий матеріал столичні меломани зможуть  в клубі Atlas 29
травня.

Квитки в касах міста та на сайті  https://kiev.karabas.com/borns
Старт продаж — 26 січня
Організатор — GAS Concert https://www.facebook.com/gasconcert


 

Американець  BØRNS вперше дасть концерт в Україні.
Музикант презентує новий альбом «Blue Madonna»

29 травня, 20:00
Клуб Atlas
Київ, вул. Січових Стрільців 37-41

Закажите билеты на Концерт Borns в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Atlas (Киев, ул. Сечевых Стрельцов, 37-41), 29 мая 2018, начало в 20:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 790 грн. 790
Балкон, р. 3, 4: 1290 грн. 1290
Балкон, р. 2: 1490 грн. 1490
Балкон, р. 1: 1590 грн. 1590

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus