Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Black Maloka в Киеве

Концерт Black Maloka в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Black Maloka"

 

Вже цієї суботи в арт-клубі "Cadillac" (вул. Гоголівська 2а) — концерт-презентація Black Maloka, інді проекту, що ставить за мету популяризацію англомовної української музики і створює безкомпромісний музичний контент, який не поступається за якістю текстів і звучанням популярним європейським та світовим інді/альтернативним гуртам.

Концерт в Cadillac Art Club — перший з часу виходу останнього синглу "Saliva" (soundcloud.com/blackmaloka/saliva) у січні. За час творчої відпустки склад команди змінився рівно наполовину, на стільки ж змінилась і програма, до якої тепер входить більше критичних композицій-рефлексій на події новітньої історії України.

---------------------------------

Black Maloka (Блек Малóка) це український проект з міжнародним бекґраундом. Фронтмен гурту Серж до десятирічного віку жив у містах Суонсі та Бернідж у Великобританії і чув про Україну лише з новин. Протягом довгого часу Серж не мав нічого спільного з музикою, а займався науковими дослідженнями в галузі астрофізики або грав у футбол за збірну університету, доки у 2012 році не познайомився с Кафельманом — київским візуальным художником, так само "звихнутим" на ґрунті британської музичної культури.

 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Black Maloka" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus