Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Без Обмежень в Киеве

Концерт Без Обмежень. Без обмежень. Квитки на концерт гурт Без Обмежень. Без Обмежень. Київ. Беж Обмежень. Квитки на Беж Обмежень. Квитки на концерт гурту Беж Обмежень у Києві. 18 грудня, Київ, Без Обмежень з новим альбмом у Києві. в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Без Обмежень"

"БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" вирушають тур на підтримку нового альбому "Буду з тобою".
 
Також, в програмі виступів - улюблені пісні з трьох студійних альбомів - “UNDERGROUND” (2007 рік), “ДИХАЮТОБОЮ” (2015 рік) та “5хвилин” (2017 рік).
 
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.
 
Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

 

Великий концерт гурту "Без Обмежень" у Києві.

18 грудня, Палац Спорту.

 

blog comments powered by Disqus