Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Беz обмежень в Киеве

Концерт Беz обмежень. Беz обмежень tickets. Квитки на особливий концерт Беz обмежень у Києві. 17 грудня, Київ, Беz обмежень в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Беz обмежень"

 

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ завершує рік oсобливим сольним концертом

2016 був дуже насиченим та цікавим для "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ": безліч виступів, участь у фестивалях, робота над новими піснями, участь в "Х-факторі" - є, що згадати! А завершиться цей рік Великим сольним концертом 17 грудня у столичному клубі Sentrum. Початок о 20:00. Клуб відкриє двері о 19:00. Також, гурт візьме участь у гала-концерті 7 сезону Х-фактору на СТБ 24 грудня. Непогане завершення року!

На концерті в клубі Sentrum на вас чекає багато цікавого! Головна новина - цього вечора "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" виступить у повному складі. Ігор Рибар, який є одним з співзасновників гурту, приїде до Києва,щоб взяти участь в цьому особливому концерті. Зараз Ігор мешкає в Лондоні, але, не зважаючи на відстані, бере активну участь у створенні музичного матеріалу гурту. Це стане ще одним передноворічним подарунком для прихильників "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ".

Дивіться відео-запрошення на концерт за участі фан-клуба, що було записано на автограф-сесії в Ocean Plaza

https://www.youtube.com/watch?v=DywM69Keozw.

Також, до БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ приєднаються учасники Х-фактору-7 Пігура та Віталій Сичак з проекту «The Oscar Wild», з якими гурт познайомився на «Х-факторі». Хлопці виконають декілька своїх пісень та пісню "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" - "5хвилин" - усі разом.

Нехай цей концерт буде подарунком до Миколая, Нового року та Різдва для усіх прихильників гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"! Святкуємо разом!

Вартість у попередньому продажу – від 150 грн.
Для воїнів АТО вхід – вільний!
 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Беz обмежень" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus