Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Belphegor в Киеве - заказ билетов

Концерт Belphegor. Квитки на Belphegor у Києві. Билеты на Belphegor. Belphegor в Киеве. Заказ билетов на Belphegor. в Киеве  2020, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Belphegor"

 

Австрійська легенда true-black metal BELPHEGOR повертається до України

На шляху до пекла з'явився ще одна кілометрова позначка – true-black metal королі BELPHEGOR презентують нову платівку Totenritual. Коли звук стає ще похмурішим та екстремальнішим, небо – темнішим, у повітрі пахне підозрою та страхом. 

Справжній шабаш чекає на киян 3 квітня у клубі Atlas.

BELPHEGOR завоювали численну армію прихильників завдяки незвичайній брутальності, майстерно оздобленій мистецтвом безкомпромісного black death metal. За 13 років своєї музичної кар'єри Belphegor заробили поважну репутацію серед метал-хедів. За роки кар'єри, BELPHEGOR ділили сцену з Cannibal Corpse, Slayer, Behemoth, Sodom, Morbid Angel, Dark Funeral, Bolt Thrower, Asphyx, Lemming Projekt, Marduk, Incantation, Immortal. Весною 2020 року вони готові знову вийти на сцену, щоб звести динамічні стіни енергетики, різати повітря гітарами, неначе лезом, і освятити світ "демонічними ритуалами".

 

Закажите билеты на Концерт Belphegor в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Atlas (м. Київ, вулиця Січових Стрільців, 37-41), 03 апреля 2020, начало в 19:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 640 грн. 640
Балкон, р. 2.: 950 грн. 950

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus