Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Bahroma. Тур «Дом» в Киеве

Концерт Бахрома. Bahroma. Купить билеты на концерт Bahroma в Киеве. Бахрома. Киев. Билеты в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Bahroma. Тур «Дом»"

 

Гурт Bahroma випустив новий альбом

Новий альбом столичного гурту Bahroma «Дом» став четвертим студійним лонгплеєм команди. Перші пісні до нової платівки були написані в європейському турі рік тому. Повернувшись з поїздки, учасники Bahroma на всю зиму орендували великий будинок і там продовжили працювати над новим матеріалом.

«Для мене будинок — це місце сили, щось особливе, особисте, приховане від чужих очей. Там тобі не потрібно брехати і вигадувати щось. Саме про це наші пісні, тому і сам альбом називається «Будинок», — розповідає фронтмен гурту Рома Бахарєв.

Запис альбому проходив відразу на декількох студіях: DYNAMIKA music, ISTOK studio та Lipkyzvukozapys.

До платівки увійшло 9 абсолютно різних за настроєм та звучанням композицій, з яких сам Роман виділяє пісні «На юг»,
«Кадриль» та «Марина»:

«Найрезонансніша за своїм сенсом композиція — “Марина”. Наша музика — це не поп-продукт, її не кожен оцінить. Однак ця пісня з тих, які заряджають публіку. Вона дуже відверта, прямолінійна, смішна, з дикою іронією. Саме на неї ми вирішили зняти кліп».

 

 

Клубный концерт группы Bahroma в Киеве. 18 марта, 19:00, Docker pub.

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Bahroma. Тур «Дом»" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus