Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

День Народження Docker pub разом з Антитіла в Киеве

День Народження Docker pub разом з Антитела. Антитіла квитки Київ. Концерт Антитіла Київ. Антитела. Билеты на концерт гурту Антитіла. antitila. 23.08 День Народження Docker pub разом з гуртом "Антитіла" в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о мероприятии "Антитіла"

 

23 серпня у "Докер пабі" все буде красиво.

Рок-клуб "Докер паб" запрошує всіх на гучний концерт-вечірку разом з найсонячнішим гуртом України - «Антитіла», присвячений 15-й річниці головної рок-сцени Києва.

23 серпня на гостей чекатиме розважальна програма від ведучого, подарунки, пре-паті з велком-дрінком, великий святковий торт і фейєрверк. На свіжому повітрі біля "Докер пабу" працюватиме лаунж-зона: кальян і бар.

Хедлайнером святкового концерту до Дня Народження легендарного рок-закладу стане гурт "Антитіла", який нещодавно проїхав з великим туром "Сонце" Україною та Америкою. Всеукраїнський тур довів, що зараз гурт легко збирає тисячні зали по всій країні, але колись свій творчий шлях хлопці починали, зокрема, зі сцени "Докер пабу" та були резидентами клубу.

Нагадаємо, що за 15 років існування легендарного закладу на сцені встигли виступити культові вітчизняні та зарубіжні музиканти: Кен Хенслі, Iron Maiden, Animals, Red Cardell, Secret Service, Supemax, Red Elvises, "Брати Гадюкіни", Green Grey, "ТНМК", "Кому Вниз", "Друга Ріка", "Ляпис Трубецкой", "Аквариум", Андрій Макаревич та багато інших зірок рок-сцени.

До зустрічі на святковій вечірці у "Докері" 23 серпня.

 

 

"Антитіла", Київ. День народження "Докер пабу". 23 серпня, 19:00.

Сообщить о начале продаж билетов на День Народження Docker pub разом з "Антитіла" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus