Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Ost & Kjex в Киеве

Концерт Ost & Kjex в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Ost & Kjex"

 
Норвезький дует Ost & Kjex пройшов тривалий шлях: від дебютного альбому «Some But Not All Cheese Comes From The Moon» (2004), що повністю складався зі звуків, що відтворюють сири та печиво, до пікантної другої довгограючої платівки «Cajun Lunch» (2008рік, випущеної на Diynamic), яка зазнала величезних овацій, та багатьох спільних творів з такими успішними виконавцями як Solomun («Federgewicht»), Jamie Jones («Summer Time») або H.O.S.H. («Woo Hoo»). Вони еволюціонували до рівня однієї з небагатьох груп, що бездоганно заповнює ту нішу, що існує між музичними стилями Underground Electronic та Indie Pop.
 
Ost & Kjex знаходили людей, яким подобалась їх музика, але ніхто дійсно не вірив у спосіб їх дій, що полягає у використанні виключно продуктів харчування у якості джерела звуків. Щасливого літа 2008р. хлопці натикнулись на Solomun, що очолював Diynamic. Результатом випадкової зустрічі стало спільне створення запису під назвою «Federgewicht», що дозволив їм потрапити до його широко відомої студії звукозапису.
 
Другий альбом групи назвали «Freedom Wig», що може мати багато значень: це може бути назва кімнати, у якій ховаєшся, щоб послухати музику. Це може бути і метафора для іноді удаваної свободи, що ми відчуваємо у русі свого доволі прогнозованого та структурованого життя. Або це може бути просто капелюх, одягнений для вечірки. 
 
На своєму шляху постійного розвитку вони зупинялись у таких місцях ях наприклад Фабрік (Лондон), Панорама Бар, Уотергейт, Катер Хольциг (Берлін), Зе Вілла (Осло), Бадабум (Париж), Калчер Бокс (Копенгаген), Зе Кет енд Зе Дог (Тель-Авів), Дестіно енд Бічхауз (Ібіца), Індіго (Стамбул) та багато інших.
 
Якою б не була сцена, завжди цікаво побачити когось, хто підморгує та посміхається, а це саме те, чим завжди характеризувався дует Ost & Kjex: заповнення прогалини між захоплюючими виступами наживо у нічних клубах та велич можливості не сприймати себе занадто серйозно.
 
Facebook: facebook.com/OstKjex
Soundcloud: soundcloud.com/ostkjex 
 
 
blog comments powered by Disqus