Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Morphom. Презентація нового альбому в Киеве

Концерт Morphom. Презентація нового альбому. 26 листопада, Київ. Джамала, K.A.T.Y.A, Діма Костюк, Олександр Звєрєв, Мар'яна Головко в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Morphom. Презентація нового альбому"

 

26 листопада в Apelsin magic cafe, Роман Черенов - лідер, ідеолог і автор електронного проекту MORPHOM - представить новий альбом 8Х8.

Презентація альбому "8Х8" пройде за підтримки запрошених вокалістів: серед учасників - Джамала, K.A.T.Y.A, Діма Костюк, Олександр Звєрєв, а також джазова співачка, учасниця оперних проектів Влада Троїцького «Коріолан» і «Йов» Мар'яна Головко.

Така кількість special guest stars на презентації альбому молодого проекту не випадково: справа в тому, що Черенов активно працює в колаборації з іншими музикантами - допомагає в зведенні та мастерингу, розвиває команду однодумців і планує створити повноцінний продакшен.

Переломним моментом у розвитку проекту MORPHOM став вихід спільного треку з Джамалою «Більше» в 2015 році. І сьогодні переможниця «Євробачення 2016» рада привітати Романа з новим етапом.

Джамала: «З Ромою Череновим доля звела мене неймовірним чином, як завжди буває з такими людьми. Я завжди відповідаю в своїх піснях за текст, мелодію і гармонію. Зазвичай спочатку вигадується пісня, а потім вже робиться аранжування. Але у випадку з піснею «Більше» все вийшло навпаки. Мене надихнув на її написання Рома, надіславши в facebook свої музичні начерки. Нашу спільну роботу дуже люблять слухачі, я часто виконую «Більше» на концертах. Ще Рома зробив відмінне аранжування композиції «Sister's Lullaby». Вихід альбому такого цікавого музиканта - подія для музичного світу України. Рома дуже талановитий, і при цьому проста і мила людина».

Також Роман Черенов встиг попрацювати з такими артистами як Onuka, Cepasa, K.A.T.Y.A. і проект The Maneken.

Ната Жижченко (ONUKA): «Коли я вперше почула "Сто днів", я зрозуміла що в нашій музиці почалися зрушення. Я навіть відчула нотки білих музичних заздрощів. Потім був офіційний ремікс на мою пісню "MISTO", який я відібрала більше ніж із сотні. А далі численні живі виступи та відео, що знову ж таки змушували мене радіти, що це відбувається нині в Україні. Я щиро раджу познайомитися, послухати, відчути та завітати на концерт Morphom».
 

 

blog comments powered by Disqus