Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт MetaMoreFozzey в Киеве

Концерт Танок на майдані Конґо. MetaMoreFozzey. Киев билеты. MetaMoreFozzey. Киев. Билеты на MetaMoreFozzey в Киеве. МетафорФоззи. КИЕВ. Сентрум. Билеты в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "MetaMoreFozzey"

 

MetaMoreFozzey. Вперше и востаннє!


«Здрасті, я – Фоззі. Сплю на морозі
А прокидаюся саме в тій позі,
У котрій народився, а народився я
Шостого квітня, о-пів-на-третю»


Добрий день, Оболонь! Прокидайся, Київ! Навесні на тебе очікує феноменальний концерт. Вперше та востаннє, 9 квітня у клубі Sentrum – Фоззі з ТНМК зі своїм сольним проектом MetaMoreFozzey!

Цей концерт міг відбутися ще у далекому 2004-му … 2006… або 2015.. Але вперше наживо улюблені пісні у виконанні Фоззі пролунають лише зараз.
І тільки один раз.

Давно знайомі треки, гримуча суміш хіп-хопу, регійних екзерсисів, гітарного драйву та діджейських примочок. Ви почуєте все!

Олександр «Фоззі» Сидоренко:

«Напередодні виходу першого альбому MetaMoreFozzey я пообіцяв зробити один концерт, але не уточнював коли саме. Тримаю слово! Я не планую нових альбомів MetaMoreFozzey, тож подібний виступ буде лише один – по-справжньому ексклюзивний».

У записі сольних пісень Фоззі допомогали більше двадцяти друзів-музикантів. Кого з них можна буде почути на сцені разом з MetaMoreFozzey? Усі секрети буде відкрито зовсім скоро, слідкуйте за анонсами.

 

 

Концерт MetaMoreFozzey. Вперше и востаннє! 9 квітня, Sentrum


 

blog comments powered by Disqus