Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Krichuss в Киеве - заказ билетов

Концерт Krichuss. Билеты на Krichuss. Квитки на Krichuss. Гурт Krichuss у Києві. Квитки на концерт Krichuss у клубі Monteray в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Krichuss"

Гурт Krichuss презентують новий ЕР у Києві

За три роки існування команда KRICHUSS випустили 7 синглів, 2 ЕР-альбоми, 2 кліпи, а також протягом декількох тижнів поспіль займали лідируючі сходинки чарту «НеПопса».

На черзі третій ЕР «Без розмов», презентація якого відбудеться 22 квітня у столичному клубі Monteray.

«Слова можуть змінювати наш настрій, мотивувати і надихати або навпаки. Проте в сучасному світі ми все частіше стикаємося із фальшем та словами, що позбавлені душі. Ми хочемо, щоб цей ЕР без зайвих розмов, однією музикою, подарував емоції, що зможуть штовхати нас на подвиги і звершення. Кожен його трек — це ціла історія, кожній пісні є
що сказати, кожна пісня хотіла б знайти свого слухача і створити настрій, у якому розмови є зайвими.

Ми трішки відійшли від нашого звучання, що було до цього — все набуло більш мелодичного характеру, в  деяких треках стало більше танцювальності і наповненості по аранжуванню. Але, як кажуть декотрі експерти — “стиль витримали!”, і це головне!» — розповіли учасники KRICHUSS про свій новий ЕР.

Окрім нових пісень на концерті в Monteray пролунають й добре відомі хіти «Наздоганяй», «Максимально низько», «Знаю», «Анатомічний унісон» та інші.

Закажите билеты на Концерт Krichuss в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

MonteRay Live Stage (Киев, ул. Прорезная, 8), 22 апреля 2018, начало в 19:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 99 грн. 99
VIP-балкон: 149 грн. 149

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus