Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions в Киеве

Концерт Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions, Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions, билеты на концерт Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions  Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions Киев.  Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions в  Киеве. в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions"

 

23 червня, у п’ятницю, у столичному клубі SENTRUM простір вибухне на молекули. Вперше в Україні лунатиме безкомпромісний турецький етно-ф’южн, розігрітий українським інді-роком. На одній сцені зустрінуться геніальний нью-йоркський джазовий саксофоніст-імпровізіоніст, учасник цьогорічного Alfa Jazz Fest, Ільхан Ерсахін з його Istanbul Sessions та київська група BeTwins, організатор цього тріпу.

Ільхан Ерсахін - музикант шведсько-турецького походження, який останні 30 років проживає в Нью-Йорку. Випускник престижної Бостонської школи Berklee School of Music, власник музичного лейблу і відомого клубу Nublu. Він любить вітер та свободу, він джемить зі світовими зірками по всій планеті. Його гра на саксофоні загортає в потік життя і дикого танцю.

Все живе! Cправжній нью-йоркський trip-hop jazz з присмаком Стамбулу.

Istanbul Sessions:
Ilhan Ersahin - тенор-саксофон
Ozan Musluoglu - бас
Turgut Alp Bekoglu - барабани
Izzet Kizil - перкусія

 

 

23.06.2017
Київ, Sentrum.


Нереальний етно-ф'южн з New York від Ilhan Ersahin вже 23 червня у SENTRUM. Зігріває гурт BeTwins

blog comments powered by Disqus