Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Grisly Faye в Киеве

Концерт Grisly Faye. Grisly Faye. Grisly Faye. Билеты на Grisly Faye в Киеве в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Grisly Faye"

 

10 грудня у камерному просторі Shcherbenko Art Centre електронщиця Grisly Faye представить свій новий альбом «From Far Away», якому передував вихід синглу «Carla» навесні 2016.

Рік тому Grisly Faye розпочала роботу в домашній студії, потім процес створення альбому плавно перемістився в Дніпро, в студію Hi5, де музиканти займалися накопиченням вокалу і фіналізацією проектів. Після повернення до Києва, Марго зводила матеріал під чуйним керівництвом Романа Черенова (Morphom) і завершився весь процес мастерингом від Юрія Буличова.

Альбом «From Far Away» - це поєднання електроного біту, ніжного жіночого вокалу, який нашаровується, множиться й місцями переходить в таємничий шепіт. Музика Grisly Faye - експериментальна електроніка з модним басовитим звучанням і яскравим синтезом, побудована на filed recording і glitch-звуках, де можна з легкістю почути елементи IDM, ambient і trip-hop. І завжди яскраві сценічні образи Маргарити Кулічевої, як результат колаборації з українськими дизайнерами, серед яких Олена Голець, Яся Хоменко, Катя Беслік, Поліна Веллер, Finch, UNGU і інші.

Все своє свідоме життя Марго (Grisly Faye) присвятила мистецтву: класичний академічний хор і заняття в театральній студії в дитинстві, кілька років навчання в Нідерландської академії MAPA (Moving Academy for Performing Arts) і отримання master diploma of performing arts, диплом бакалавра філології (польська мова) КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Паралельно з навчанням завжди були проекти в Центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, робота в команді AZH і AZH Promo, спільний запуск в 2013 році арт-простору Mezzanine. Навесні 2014 року в Варшаві розпочалася історія Grisly Faye. Через півроку з'явився дебютний сингл «Fall for Me», а в грудні 2014 на лейблі AZH Music вийшов перший EP «Drown».

За кілька років існування на рахунку Grisly Faye вже 8 турів, два з яких з американцями Arms And Sleepers. У загальній сумі це близько 55 концертів в Україні, Польщі, Чехії, Німеччині, Нідерландах. A вже 10 грудня відбудеться презентація другого релізу Grisly Faye «From Far Away».
 


Grisly Faye. Концерт-презентація другого альбому.

10 грудня 20:20
Щербенко Арт Центр
Квитки - від 190 грн.

blog comments powered by Disqus