Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт familia PERKALABA в Киеве

Концерт Перкалаба, familia PERKALABA, The ВЙО, familia PERKALABA в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "familia PERKALABA"


Familia PERKALABA з новою програмою ARGELUJAH в Докер пабі

"Familia Perkalaba" - це не просто група, це унікальне музичне явище зі своєю ідеологією і власним, неповторним стилем, в якому переплелися реггі, етно-ска-панк і фолк-рок, хоча самі музиканти свій стиль називають "gutzul roots" - музикою гуцульських коренів. На концерті в Докері 17 листопада відбудеться презентація нової програми "ARGELUJAH" ("Арджелуджа"). Крім того, в концерті візьмуть участь special guests - Кувалдін und Мох - з алкохітом "Ципа" та крутий support - Пан Забіяка.

Назва колективу, створеного в 1998 році, походить від назви невеликого гуцульського хутора Перкалаба, розташованого в Карпатах, на кордоні Чернівецької та Івано-Франківської областей та на кордоні з Румунією. "Familia Perkalaba" - це виражена в музиці чудова суміш з гуцульської свободи і розкутості, природної гармонії і простоти, відкритості та любові до всіх проявів життя, безстрашності і божевілля.

Окрім того, що Familia Perkalaba вже багато років успішно гастролює Україною, гурт добре відомий за кордоном і постійно виступає в Європі.

Нещодавно група видала інтернет реліз EP Familia Perkalaba "Argelujah" (https://soundcloud.com/familia-perkalaba/sets/familia-perkalaba-argelujah-ep), який було записано в урочищі Арджелуджа поблизу Говерли. Зараз Familia Perkalaba почала роботу над новим альбомом. І що б оригінальне не придумали вони цього разу, ми точно впевнені, що будемо приємно здивовані!

Можна порівняти "Familia Perkalaba" з музичними колективами Еміра Кустуріци, Горана Бреговича та Бобана Марковича, але відзначимо, що перкалабці - найвеселіші, життєрадісні, незалежні, відчайдушні і чадні хлопці, і ніхто в світі - ні балканці, ні цигани, ні інші вільні народи - з ними "поруч не стояли". Недарма лідер Gogol Bordello Євген Гудзь,записав з ними спільний трек, і крутить треки групи у своїх DJ-сетах. У музикантів "Familia Perkalaba" стільки радості, душевної гармонії і любові, що вся ця веселка позитивних почуттів вихлюпується на глядачів благодатною зливою, і зал буквально накриває щастям і радістю.

Вони виконують музику гір і душі, радісну і сумну, галасливу і завзяту, пристрасну і живу. Але ніяких слів не вистачить, щоб описати атмосферу шаленого драйву і феєричного позитиву, яка панує на кожному концерті цієї феноменальної групи!

 

 

​Familia PERKALABA з новою програмою "ARGELUJAH" в "Докер пабі".

Барна стійка - 250 грн.
Місце за столом - 200 грн.
Фан-зона - 125 грн.

blog comments powered by Disqus