Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Бумбокс в Киеве

Концерт Бумбокс 2018, Бумбокс "Трійка" билет. Купить билеты на уникальный концерт группы Бумбокс Киев. Билеты на концерт группы Бумбокс в Киеве. Гурт Бумбокс. Київ. Клуб Атлас Бумбокс Київ в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Бумбокс"

 

Гурт "Бумбокс". Знову "Трійка".

Як за допомогою електричного програвача, гітари та вокалу закохати в себе мільйони людей і змусити їх слухати в 2018 році музику написану в 2005.

Ми мали зробити це в Sentrum. Клуб, який тепер вже можна назвати легендарним, закрили з ініціативи власників  будівлі.

Ми мали зробити це в Bel’etage. До речі це були б наші перші виступи в цьому клубі. Клуб закрили, відкрили і передали в управління новій команді, Concert.ua.

На щастя нам люб'язно надав притулок клуб Atlas, в якому ми зазвичай граємо «спеціальні» концерти. Пам'ятаєте, концерт за заявками? Хоча якщо два концерти з матеріалом  перших трьох альбомів «Бумбокс» — «Меломанія», «Family Бізнес» і «III», зіграні «трійкою», оригінальним складом тих років, якщо це не спеціальні концерти, то ми не знаємо, що таке «спеціальні концерти».

Минулого разу ми анонсували програму з «Меломанії» і «Family Бізнес» в перший день, а в другій збиралися грати
«Family Бізнес» і «III». Але музиканти увійшли в раж і зіграли в перший і в другий день всі три альбоми. Нам навіть надійшла скарга — дівчина дорікала нам, що купила квитки на обидва дні, а ми взяли і зіграли всі пісні. Тому ми не будемо оголошувати що саме граємо в перший і в другий день, 20 і 21 квітня. Просто знайте, що на сцену вийдуть Хливнюк, Валік і Муха, за пультом стоятиме Ігор, світити буде Олексій, десь за лаштунками будуть Артур, Юра, Вова, Віталік і Согомонов. А ви, звичайно, будете в залі. Чи ви хочете щоб і Atlas закрили?

 

«Бумбокс»

20 та 21 квітня, клуб Atlas.
Київ, вул. Січових Стрільців 37-41.

 

 

 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Бумбокс" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus