Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Бумбокс. Голий король в Киеве

Концерт Бумбокс 2017, Бумбокс билет. Купить билеты на концерт Бумбокс Киев. Билеты на концерт группы Бумбокс в Киеве. Гурт Бумбокс Голий король. Київ. Палац Спорту. в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Бумбокс. Голий король"

 

Сьомого вересня, з концерту в Чернівцях, почнеться концертний тур Бумбоксу «Голий Король». Турне присвячено  виходу EP «Голий Король» і охопить 21 місто України. Бумбокс проїдуть від Чернівців до Миколаєва та від Києва до Ужгорода. 

Андрій Хливнюк про осінній тур «Голий Король»: "Декілька днів тому, в центрі міста Київ, перед камерами і під спалахи фотоапаратів ми, гурт Бумбокс, повідомили, що восени поїдемо в тур. Двадцять один концерт на підтримку нової платівки «Голий Король». Нажаль ніхто і ніколи не зможе пояснити, що таке бути в турі! В турах з нами відбувалось те, про що можна написати ще тацю альбомів - скуштувавши тур одного разу, ви стаєте турозалежними. В турі, здалеку, ви побачите всю жалюгідність мілких і безпідставних сварок з рідними. В турі стає очевидним, кого ви насправді любите і хто любить вас. Рік за роком і тур вам стає просто таки необхіден як ліки. Це шокова тУрапія. Ми їдемо в тур і кличемо всіх меломанів на наші концерти».

Організацією туру «Голий Король» займається івент-компанія Virus Music, на рахунку якої такі надуспішні проекти, як Global Gathering, Armin Only, Godskitchen, «Пiратська Станцiя». 

З 25 травня почнеться продаж квитків на концерти в Києві, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі, Кривому Розі, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Рівному, Кременчуці, Ужгороді, Житомирі, Луцьку, Тернополі, Черкасах, Маріуполі, Харкові, Чернігові, Миколаєві. 

До EP «Голий Король» увійшло шість пісень: «Колишня», «Голий Король», «Болельщик», «Сталеві квіти», «Вечір в Ріо», пісня, записана разом з гуртом O.Torvald та акустична версія пісні «Люди» у якості бонус-трека. 

 

"Голий Король" – це EP, п’ять пісень  якого  записані в Києві на студії «Бобіна» саундпродюсером Дмитром «Бобом» Хомулко, й одна, акустична версія пісні «Люди», у 

Василькові, на студії «На Хаті Рекордз», звукорежисером Алексом Крамером. 

 

Реліз EP «Голий Король» відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах та у цифровому вигляді. Передзамовлення будуть відкриті у середині липня. 

В оформленні міні-альбому використані роботи Олексія Кондакова з серії «Повсякденне життя богів». 

 

Бумбокс в Інтернеті

facebook.com/boomboxfamily

aleks.com.ua 

www.youtube.com/user/familyboombox

soundcloud.com/mfmlabel

 

 

18 листопада, Київ, Палац Спорту.

Концерт гурту "Бумбокс" на підтримку нового EP «Голий Король».

Квитки на концерт гурту "Бумбокс" у Києві.

 

 

 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Бумбокс. Голий король" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus