Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Борис Гребенщиков + Аквариум в Киеве

Концерт Аквариум, Билеты Аквариум Киев. Борис Гребенщиков Киев Билеты в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Борис Гребенщиков + Аквариум"


Борис Гребенщиков і музиканти гурту «Аквариум» приїдуть до Києва з новим альбомом «Время N».  21 та 22 червня Борис Борисович зіграє в Caribbean Club два концерти поспіль.

«Время N» — альбом  БГ/«Аквариум» 2018 року. Платівка опублікована під ім'ям БГ. За словами Гребенщикова, нова платівка стала продовженням альбому «Сіль» 2014 року і складе трилогію з наступним альбомом, для якого вже складено 16 пісень. В заглавній пісні «Время N» присутня ненормативна лексика.

Альбом записувався з 2015 по 2018 рік у Лондоні, Санкт-Петербурзі і Лос-Анджелесі. У роботі над платівкою брали участь Брайан Іно, гітарист Fairport Convention Річард Томпсон, симфонічний оркестр «Віртуози Києва», учасники King Crimson саксофоніст Мел Коллінз і барабанщик Джеремі Стейсі, болгарський хор, музиканти з Тунісу та Ізраїлю.

Для альбому «Время N» Гребенщиков довго шукав саундпродюсера, в результаті обрав триразового лауреата «Греммі» британця Стіва Джонса, який відповідав за звучання альбомів Moby, Chemical Brothers і Daft Punk. Сам БГ став співпродюсером цього альбому.

«Аквариум» — група поза часом і кордонами. Група зіграла тисячі концертів по всьому світу, сет-листи їх виступів завжди непередбачувані й неповторні. Так само буде і в Caribbean Club 21 і 22 червня 2018.

«Аквариум» зіграє «Время N» і ще десяток чи два пісень, які за годину до концерту обере сам БГ. Борис Борисович говорить, що «Музика створює простори, в яких живуть наші душі». У червні в Києві буде два особливих дня з простором для душі.

Квитки в касах міста і на сайті https://concert.ua/ru/eventpage/akvarium
Організатор — Gas concert https://www.facebook.com/gasconcert

 

БГ та «Аквариум»  презентують в Києві новий альбом «Время N».
21-22 червня, 19:00.
Київ, Caribbean Club. 

blog comments powered by Disqus