Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Biplan в Киеве

Концерт Biplan. Билеты на концерт группы Биплан в Киеве. Biplan Киев Билеты. Квитки на Biplan у Києві. Biplan Киев билет в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Biplan"

 

Концерт Biplan в Киеве состоится 30 марта 2017 г, 20:00.

Biplan виступить в Україні
з першим за 4 роки сольним концертом
30 березня | Caribbean Club | 20:00

Гурт Biplan проклав чимало доріг до сердець литовської публіки і став «народним» у рідній країні. Гармонійна гітарна поп-музика з інді-фольковим відтінком, пісні про юність, літні ночі, кохання і романтику приморського міста – саме те, за що полюбили Макса Мельмана і компанію ще у 90-х. Тоді в радіо- і телеефірах регулярно звучало те саме незабутнє «Я, я не могу найти тебя. Ведь ты, ты прячешься в ночи, в ночи…». Це були пісні «С добрым утром», «Киносны», «Чао, Бaмбино», і зірки литовської сцени стали популярні в СНД.
Сьогодні музика Biplan про те, що так трепетно знайомо і однаково близько, коли тобі 17, 24, чи 42, коли ти литовець з Ніди або Клайпеди, чи українець зі столиці або портів Чорного моря. При цьому історія стосунків Biplan з Україною, яка склалася останніми роками, досить насичена подіями. Фронтмен гурту – володар ордену «За заслуги перед Литвою» від Президента Литви саме за активну участь Biplan в кампаніях з підтримки України як в Литві, так і в Україні. Biplan виступили на Євромайдані у грудні 2013-го, а 2 лютого 2014-го за 3 дні організували великий концерт «Kartu su Ukraina! / Разом з Україною!» у Вільнюсі зі збору коштів на підтримку постраждалих на Майдані. Вже у 2016-му гурт взяв участь в концерті Литовського телебачення «Разом до перемоги» з піснею українською «Amore».

До речі, так – Biplan співають українською! При цьому настільки влучно і без акценту, що з першого знайомства складається враження, що це новий український гурт. «Ми вічно юні», «Hey Ya Ho», «Amore» є перекладами литовських синглів Biplan з альбому «Visi keliai veda prie jūros» («Усі дороги ведуть до моря»), повного оптимізму і романтики як піску морського.

Пісня «Amore» була видана в Україні в компіляції «Музична сотня». Кліп «Ми вічно юні» вийшов в День Незалежності України, коли Biplan виступали на концерті у Вільнюсі на честь нашого свята на одній сцені з Русланою. Пізніше вийшла литовська пісня «Už laisvę!» («За волю!»), на створення якої надихнули події в Україні. Ця пісня увійшла до нового альбому, який, напевно, не дарма оформлено в ніжних жовто-блакитних кольорах. І не дарма гітарист Biplan Олегас Алєксєєвас, який не розмовляє українською, але в якому, як і у фронтмені, тече українська кров, має в бібліотеці свого 4-річного сина книжки українською мовою.

 


blog comments powered by Disqus